Флагман впровадження технології Strip-till
найефективнішою системи передпосівної обробки ґрунту і точного внесення добрив
Про технології
Про технології
 • Органічна речовина: рятувальний круг для ґрунту 23 Лютого 2017Органічна речовина: рятувальний круг для ґрунту
  20 лютого 2017 | Опубліковано в Cover Crops, Soil Health, No-Till 101 Джерело: Kansas State University Extension

  “Плуг є одним із найдавніших і найцінніших винаходів людства, але задовго до його появи, земля регулярно оралася, і досі продовжує оратися дощовими хробаками. Можна сумніватися, чи є ще багато інших тварин, які відіграють таку важливу роль в історії світу , як ці низькоорганізовані істоти» – Чарльз Дарвін

  Anserd “AJ” Фостер, спеціаліст консультант ґрунтознавства з Південного Заходу США

  Фермери добре розуміються на тому, як вибрати сорт і посадити його; як боротися з бур’янами, шкідниками та хворобами; і як удобрювати та поливати рослини. То чому ж здатність вирощувати 300-бушель/акр кукурудзи, 100-бушель/акр сої та 100-бушель/акр пшениці досі, здається, поза досяжністю для багатьох фермерів?

  Щоб відповісти на це питання, я поставлю зустрічне питання. Що фермери знають про здоров’я та стан їхнього ґрунту? Враховуючи, що ґрунт є основою всього рослинництва, це не дивно, що наші найуспішніші фермери, ті, хто постійно одержують високі ...
  [ Детальніше ]
Відгуки наших клієнтів
ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
 • СУЧАСНЕ НАСІННИЦТВО ТА РИНОК НІШЕВИХ КУЛЬТУР 4 Вересня 2017СУЧАСНЕ НАСІННИЦТВО ТА РИНОК НІШЕВИХ КУЛЬТУР
  Максим Бернацький, директор “Рост Агро”

  З огляду на те, що землі вашого господарства розташовані в зоні недостатнього зволоження, проблема з посухою для вас є актуальною. Яку технологію обробки грунту ви вибрали?

  Просапні культури у нас вирощуються за технологією Strip-till. Тобто кукурудза, соняшник – гарантовано. Цю технологію ми почали використовувати для забезпечення сприятливих умов для розвитку насіннєвої кукурудзи, адже лінія – це товарний гібрид, у неї інша чутливість до температурних катаклізмів. Після цього технологія перейшла повністю на весь масив просапних.

  Культури суцільного висіву, такі як соя, горох, пшениця, ми висіваємо «по нулю». Наприклад у нас були випадки, ...
  [ Детальніше ]